תחומי עיסוק

דיני עבודה

דיני העבודה עוסקים בהסדרה משפטית של הזכויות והחובות של העובדים והמעבידים. משרדנו עוסק בדיני העבודה על כל רבדיהם: הרעת תנאים במקום העבודה, פיטור עובדת הנמצאת בשלבי היריון, פיצויי פיטורים וחישובם, פירוק חברות, בדיקה מקיפה של תקינות תלושי השכר, קבלת דמי מחלה ותביעות פיצויים עקב אובדן כושר עבודה. כמו כן, משרדנו עוסק בפעילות משפטית ענפה גם בצד המעסיקים: בחוזי העבודה, שלילת פיצויי פיטורים (בהתאם לנסיבות), בדיקת תקינות תלושי משכורת, בקשה להיתר הפיטורים של עובדת בהריון, גניבת לקוחות ע"י עובדי החברה, ועוד.

דיני משפחה

דיני המשפחה עוסקים בזכויות ובחובות הנגזרות מדיני המעמד האישי והמשפחתי. משרדנו מטפל בייצוג משפטי ומקצועי בתחום דיני המשפחה: גירושין, אלימות במשפחה, תשלומי המזונות (הגדלת / הפחתת תשלומי מזונות) נישואים אזרחיים, ידועים בציבור, הסכמי ממון, ענייני שלום בית, גניבת זרע, משמורת על קטינים, משמורת משותפת, הסדרי ראייה, צוואות וירושות, יפוי כוח מתמשך ועוד.

מקרקעין ונדל"ן

דיני המקרקעין עוסקים בזכויות ובחובות אשר קשורות לשימוש שלנו במקרקעין. משרדנו עוסק במכירה, רכישה, חוזי השכרה, בניה, הוספת מרפסות, הסכמי שיתוף, פניות לקבלנים, העברה ורישום של זכויות במקרקעין, קבוצות רכישה וייעוץ משפטי מקצועי בתחום התוכנית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה (תמ"א 38). בנוסף, עורכי הדין במשרדנו מעניקים ייצוג משפטי במקרה של פינוי פולש ושמירה על זכותו הקניינית של אדם במרחבו הפרטי.

הוצאה לפועל ודיני חדלות פרעון

במדינת ישראל פועלת מערכת של הוצאה לפועל, ותפקידה לדאוג למימוש פסקי דין שנקבעו על ידי בית המשפט. משרדנו מתמחה בדיני ההוצאה לפועל על בוריו: טיפול בתיקי הוצאה לפועל, גביית צ'ק חוזר, צווי מאסר, צווי הבאה ללשכת ההוצאה לפועל, עיקולים, טיפול בתביעות פינוי, תפיסת נכסים ושליטה בהם, ביטול הגבלות על רישיון נהיגה ו/או עיקולי משכורת ו/או עיקולי מיטלטלין, פשיטות רגל, צווי תשלומים ועוד.

דיני חדלות פרעון במשפט הישראלי מסדירים מצב שבו חייב (אדם פרטי, עוסק פטור או עוסק מורשה) אינו מסוגל לפרוע את החובות שצבר. הגדרת חדלות פרעון תיקבע כאשר חייב אינו יכול לשלם את חובותיו כשמדובר בתשלום בהווה או בעתיד ו/או במידה שסכום החובות עולה על שווי נכסיו.

דיני נזיקין

דיני הנזיקין עוסקים בקבלת פיצויים מגורמים אשר הסבו נזקים בלתי רצוניים לגוף האדם או לרכושו. ישנן סיטואציות רבות בהן נגרם נזק שבגינו אדם רשאי לתבוע את הגורם האחראי לו. משרדנו מטפל בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תקיפה, תאונות עבודה, תאונות דרכים, לשון הרע, גניבת עין, מטרד (רעש, זיהום אוויר וכד'), תביעות סיעוד, תביעות כנגד חברות הביטוח ועוד.